WALMAG MAGNETICS s.r.o.

grafik - grafička

Odeslat

Pracovní náplň
Praocviště Kroměříž
- Náplň práce: grafické návrhy letáků, katalogů a dalších propagačních materiálů, tvorba grafického vzhledu pro manuály, vizuální stránka kampaní, úpravy webových stránek, podílení se na vizuálním stylu, kterým se firma propaguje
- Požadavky: SŠ vzdělání, zkušenost s oboru grafiky, znalost programů Adobe (Photoshop, Illustrator, atd.), samostatnost, zodpovědnost, znalost anglického jazyka, případně jiného cizího jazyka výhodou
- Nabízíme: zaměstnání ve stabilní strojírenské firmě s dlouholetou tradicí, dodávající své výrobky do celého světa, práce s možností osobního a profesního růstu, za nadstandartní výkon nabízíme nadstandartní platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity
- Svůj životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mail: idankova@walmag.cz
Volné místo grafik - grafička pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: grafik - grafička

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: WALMAG MAGNETICS s.r.o.
Ulice: Hulínská 1799
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Daňková
E-mail: Ivana Daňková
Telefon: +420 573 341 646

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: WALMAG MAGNETICS s.r.o.