Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

grafik - grafička

Pracovní místo ( grafik - grafička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Praocviště Kroměříž
- Náplň práce: grafické návrhy letáků, katalogů a dalších propagačních materiálů, tvorba grafického vzhledu pro manuály, vizuální stránka kampaní, úpravy webových stránek, podílení se na vizuálním stylu, kterým se firma propaguje
- Požadavky: SŠ vzdělání, zkušenost s oboru ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

SPECIALISTA PRO NOVÉ PROJEKTY Chcete se podílet na zavádění nových projektů do výroby? Chcete vidět za sebou výsledek? Baví Vás komunikace se zákazníky a komunikace v angličtině a němčině Vám nedělá problém?Velice rádi Vám nabídneme pozici SPECIALISTA PRO NOVÉ PROJEKTY, kde ...
Grafton Recruitment s.r.o. Nový Jičín, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

.NET developer Popis práce:Backend projektů je C# .NET s použitím Command Query Responsibility Segregation principu, změnových eventů a objektové databáze BTDB (open source). Frontend je single page aplikace využívající Virtual DOM (open source knihovna ...
Grafton Recruitment s.r.o. Olomouc, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY S NJ Výrobní společné hledá němčináře na oddělení kvality, náplní práce je komunikace s dodavateli.
Grafton Recruitment s.r.o. Uničov, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit