grafik - grafička

  • Kroměříž

Pracovní místo ( grafik - grafička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Praocviště Kroměříž
- Náplň práce: grafické návrhy letáků, katalogů a dalších propagačních materiálů, tvorba grafického vzhledu pro manuály, vizuální stránka kampaní, úpravy webových stránek, podílení se na vizuálním stylu, kterým se firma propaguje
- Požadavky: SŠ vzdělání, zkušenost s oboru grafiky, znalost programů Adobe (Photoshop, Illustrator, atd.), samostatnost, zodpovědnost, znalost anglického jazyka, případně jiného cizího jazyka výhodou
- Nabízíme: zaměstnání ve stabilní strojírenské firmě s dlouholetou tradicí, dodávající své výrobky do celého světa, práce s možností osobního a profesního růstu, za nadstandartní výkon nabízíme nadstandartní platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity
- Svůj životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mail: idankova@walmag.cz
Volné místo grafik - grafička pro lokalitu Kroměříž.