LIMEX ČR, s.r.o.

Odborný poradce / prodejce podlahových krytin Praha

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Vídeňská č.p. 744/2, Krč, Praha 4
Kontakt: helena.kuncova@kobercetrend.cz
Pokud Vás Vaše nabídka zaujme, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií a motivačním dopisem, který zašlete na emailovou adresu helena.kuncova@kobercetrend.cz

Jsme společnost KOBERCE TREND - největší maloobchodní prodejce podlahovin v ČR a SK, stabilní a prosperující společnost s 20letou tradicí.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích - jako „jedna rodina“.

Do našeho týmu hledáme pozitivně naladěného, spolehlivého a pracovitého kolegu.

Pracovní náplň:
Prodej podlahových krytin a doplňků
Manipulace s břemeny
Řezání podlahových krytin

Požadujeme:
Samostatnost, spolehlivost
Pozitivní vztah k práci
Schopnost týmové spolupráce
Bezúhonnost
Fyzickou zdatnost

Nabízíme:
Lidský přístup
Zaškolení a stálou podporu
Práci v úspěšné společnosti
Stabilní pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity a různé firemní akce
Fixní plat 17.000,- Kč osobní ohodnocení (2.000 Kč), motivační odměny, prémie
Nástup dohodou
Volné místo odborný poradce / prodejce podlahových krytin praha pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborný poradce / prodejce podlahových krytin Praha

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: LIMEX ČR, s.r.o.
Ulice: Vídeňská 744
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslava Klánová
E-mail: Miroslava Klánová
Telefon: +420 311 706 623

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIMEX ČR, s.r.o.