Pekárny Blansko a.s.

Prodavač/ka potravinářského zboží

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro prodavač/ka potravinářského zboží lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/ka potravinářského zboží

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Pekárny Blansko a.s.
Město: Prostějov

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Aneta Berková
E-mail: Ing. Aneta Berková
Telefon: +420 724 776 498

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pekárny Blansko a.s.