Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PERSONALISTA - náborář

Pracovní místo ( PERSONALISTA - náborář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
- Výběr kandidátů na volné pracovní pozice, konzultace s příslušnými vedoucími pracovníky v souvislosti s kvalifikačními požadavky zaměstnance
- Zajištění pohovorů s kandidáty a jejich vyhodnocení
- Správa inzerátů, podílení se na propagaci společnosti
- Administrativní podpora ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Chemie a potravinářství

Další volná místa

Operátor/ka výroby Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost Nabízíme: stravenky, bonusy, prémie, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce Pracovní smlouva na dobu neurčitou Hlásit se telefonicky na č. 417 719 318 Po - Pá 7-15 hodin nebo zasílat ...
Auto-Kabel Krupka, s.r.o. Krupka, Inzerováno včera

HR SPECIALISTA Vaší náplní práce bude především:
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Operátor/ka výroby Požadujeme: SOU vzdělání podmínkou - uchazeč musí umět číst a psát (při vstupním pohovoru se dělají jednoduché testy). Jedná se o práci při výrobě kondenzátorů do automobilů - práce je ve stoje. Mzda se skládá ze základního nástupního platu 15 ...
Keihin Thermal Technology Czech, s.r.o. Kladno, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit