RENOCAR, a.s.

Klempíř

Odeslat

Pracovní náplň
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více než 25 letou tradicí v prodeji a servisu vozů BMW.
Hledáme nového člověka, který bude provádět opravy, kontrolní a seřizovací práce a údržbu
Pracovní náplň je velice pestrá.

OZVĚTE SE NÁM, JESTLIŽE:

• Jste vyučen v oboru autoklempíř a máte alespoň 3 roky praxe v oboru.
• Chcete pracovat s díly z hliníku a karbonu – po zaučení
• Máte svářečské oprávnění.
• Máte řidičský průkaz skupiny B a aktivně řídíte.
• Vás láka opravovat automobily značky BMW a MINI.
• S vámi rezonuje motto: “Spokojenost zákazníka na prvním místě.”

DO NAŠEHO TÝMU NEJLÉPE ZAPADNETE, POKUD:

• Máte rádi skvělé automobily, zejména značku BMW.
• Chcete pracovat s moderními technologiemi na špičkových autech.
• Máte rádi práci v týmu, který dosahuje skvělé výsledky.

CO VÁS ČEKÁ:
• Opravy karoserií vozů po nehodách či přestavbách vozů lícováním, svářením, vyrovnáváním, broušením a dalšími pracovními postupy.

JSTE TAKOVÍ? POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS. POKUD SE DOMLUVÍME, ČEKÁ VÁS:

• Kariéra ve stabilní společnosti, které jde v první řadě o kvalitu.
• Práce s moderními technologiemi.
• Zajímavá odměna dle vašich výsledků.
• Příjemné pracovní prostředí a práce v tvůrčím týmu.
Místo práce: Praha - Čestlice

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Klempíř

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: RENOCAR, a.s.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Martina Nečasová
E-mail: Mgr. Martina Nečasová
Telefon: +420 548 141 528

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RENOCAR, a.s.