Klempíř

Pracovní místo ( Klempíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více než 25 letou tradicí v prodeji a servisu vozů BMW.
Hledáme nového člověka, který bude provádět opravy, kontrolní a seřizovací práce a údržbu
Pracovní náplň je velice pestrá.

OZVĚTE SE NÁM, JESTLIŽE:

• Jste vyučen v oboru autoklempíř a máte alespoň ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Klempíř - pokrývač V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: lsirlova@seznam.cz nebo volat na tel.č.: 732 976 737 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří+ celá ČR Pracovní doba PO - PA od 7,00 - 15,30 - může se měnit dle místa ...
IZOLACE-STŘECHY ŠIRLO s.r.o. Klášterec nad Ohří, Inzerováno před 2 dny

Klempíři - pokrývači Místo výkonu práce: realizační místa a stavby zaměstnavatele (okres plzeňský, karlovarský, chebský). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16.30 h. Náplň práce: jedná se o práci stavební klempíři - pokrývači. Požadujeme: ...
David Vlk Cheb, Inzerováno před 3 dny

Klempíř Kontakt: emailem na: alena.jostova@p-plast.cz Volné místo klempíř pro lokalitu Lom.
P-PLAST Lom s.r.o. Lom, Inzerováno před 6 dny