Klempíř

Pracovní místo ( Klempíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více než 25 letou tradicí v prodeji a servisu vozů BMW.
Hledáme nového člověka, který bude provádět opravy, kontrolní a seřizovací práce a údržbu
Pracovní náplň je velice pestrá.

OZVĚTE SE NÁM, JESTLIŽE:

• Jste vyučen v oboru autoklempíř a máte alespoň ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

SKLADNÍK/ŘIDIČ SKLADNÍK/ŘIDIČ Kontakt: pí Ing. Jana Součková, e-mail: souckova@evromat.cz Nakládání a vykládání materiálu (klempířské výrobky), inventury materiálu, úklid skladu. Podmínkou ŘP sk. B, platný VZV, výhodou zkušenosti s hydraulickou rukou. ŘP skupiny C ...
EVROmat a.s. Sadov, Inzerováno před 3 dny

KLEMPÍŘI, LAKÝRNÍCI V AUTOSERVISU Kontakt: předem telefonicky domluvit schůzku, popř. e-mailem: jura.vanek@seznam.cz Pracovní doba: cca 8 - 19 hod - dle potřeb Praxe podmínkou, spolehlivost. Volné místo klempíři, lakýrníci v autoservisu pro lokalitu Karlovy Vary.
DJUNA s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny

KLEMPÍŘI KLEMPÍŘI Požadavky: - SOU - technický obor - praxe výhodou - znalost technické dokumentace - manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost Zaměstnanecké výhody: prémie, podnikové stravování, výkonnostní odměny HLÁSIT SE: Ing. Milena Kudličková tel.: ...
Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o. Litvínov, Inzerováno déle jak týden