Petr Kudrhalt

Cukrář

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Ruská č.p. 791/43, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Požadujeme praxi na dané pozici. Směna od 5 hodin do 13 hodin, dají se domluvit i směny.

Kontaktní osoba:
Kudrhalt Petr, tel.: 608200890, e-mail: info@kubo.cz
Volné místo cukrář pro lokalitu Děčín.

Požadavky
Jiná způsobilost - zdravotní průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Cukrář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Petr Kudrhalt
Ulice: Ruská 791
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Kudrhalt
E-mail: Petr Kudrhalt
Telefon: +420 608 200 890

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Kudrhalt