U N I K O M, a.s.

Operátor třídící linky na jablka

Odeslat

Pracovní náplň
Obsluha strojů a třídící linky na jablka
Volné místo operátor třídící linky na jablka pro lokalitu Kutná Hora.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátor třídící linky na jablka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: U N I K O M, a.s.
Ulice: Hrnčířská 193
Město: Kutná Hora
PSČ: 284 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Wolfová
E-mail: Irena Wolfová
Telefon: +420 602 620 048

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: U N I K O M, a.s.