Automechanik osobních a nákladních automobilů

Pracovní místo ( Automechanik osobních a nákladních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme: služební telefon, vůz
Volné místo automechanik osobních a nákladních automobilů pro lokalitu Dolní Moravice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanici z: 25.4.2017 a: 12.1.2018 Požadujeme: vyučen v oboru automechanik s praxí min. 3 roky v oboru; znalost automobilové technologie; spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení; pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci; pozitivní přístup ke ...
HYUNDAI LXM motors s.r.o. Nový Jičín, Inzerováno před 2 dny

Automechanik Náplň práce: Náplní práce je servis služebních automobilů (škoda octavia 1,9 TDI), lehké opravy na kamionu (tahač Iveco), servis a údržba vysokozdvižných vozíků apod. Požadujeme: řidičský průkaz sk B.; Praxe v oboru velkou výhodou; Časová ...
RenoSteel s.r.o. Kojetín, Inzerováno před 3 dny

Automechanik místo výkonu práce : Rýmařov, Revoluční 26 - vyučen v oboru, nebo min. 2 roky praxe - ochota pracovat a učit se novým věcem - manuální zručnost, fyzickou zdatnost - kolektivního ducha a spolehlivost - kvalitně odvedenou práci, příjemné ...
AUTO LAŠÁK RÝMAŘOV s.r.o. Rýmařov, Inzerováno před 3 dny