Učetní

Pracovní místo ( Učetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ÚČETNÍ - SEŠ, možno i zkrácený prac. úvazek
Volné místo učetní pro lokalitu Trutnov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Obsluha rychlého občerstvení Místo výkonu práce: Jičínská č.p. 1350 Mladá Boleslav III 293 01 Mladá Boleslav 1 Náplň práce: příprava jídel a nápojů, obsluha a prodej, úklid a zásobování, pracovní doba dle dohody. Volné místo obsluha rychlého občerstvení pro lokalitu Mladá ...
S-RESTAURANT s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno včera

Obsluha rychlého občerstvení Místo výkonu práce: U stadionu č.p. 1276 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Náplň práce: příprava jídel a nápojů, obsluha a prodej, úklid a zásobování, pracovní doba dle dohody. Volné místo obsluha rychlého občerstvení pro lokalitu Mladá ...

POLICISTA Požadujeme: plnoletost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vzdělání ÚSO nebo ÚSV ukončené maturitní zkouškou, státní občanství ČR Místo výkonu práce: Nymburk, Křinec, Lysá n.L., Městec Králové, Milovice, Poděbrady, Sadská Nabízíme: zajímavou a ...
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje Nymburk, Inzerováno včera