SPRÁVA NEMOVITOSTÍ KRKONOŠE, s.r.o.

Učetní

Odeslat

Pracovní náplň
ÚČETNÍ - SEŠ, možno i zkrácený prac. úvazek
Volné místo učetní pro lokalitu Trutnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: SPRÁVA NEMOVITOSTÍ KRKONOŠE, s.r.o.
Ulice: Horská 39
Město: Trutnov
PSČ: 541 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: JUDr. Jiří Kučera
Telefon: +420 776 775 770

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPRÁVA NEMOVITOSTÍ KRKONOŠE, s.r.o.