PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ/K

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ/K ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:7/11/2017
Pracovní doba 05,30-13,30 hod a 13,00-18,00 hod.
Požadujeme zkušenosti s prodejem uzenin. Nabízíme příplatky 400,--Kč za víkendové směny.
Kontakt uveden viz výše.
Volné místo prodavač/ka - pokladní/k pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

ZEDNÍK KO: Dagmar Volfová, tel. 602 212 588 v době od 9-15 hod., e-mail: vomat@volf-matejek.cz vzdělání nerozhoduje, nutná praxe v oboru, nástup ihned, dobrý zdravotní stav. Náplň práce: zednické práce, pokládání dlažeb a obkladů. Volné místo zedník pro ...
VOLF-MATĚJEK, spol. s r.o. Vítkov, Inzerováno včera

pomocní dělníci ve stavebnictví - pokládka zámkové dlažby Jedná se o pokládku zámkové dlažby Práce po celé ČR, praxe výhoda není podmínkou firma zaučí; Možnost práce i na dohodu; KONTAKT: pouze telefonicky od 7.00 hod. do 18.00 hod. Volné místo pomocní dělníci ve stavebnictví - pokládka zámkové dlažby pro ...
Josef Gabčo Havířov, Inzerováno včera

Obsluha čerpací stanice PHM, LPG Znalost pokladního systému - výhodou. Náplň práce: obsluha LPG, výměna PB lahví. Pracovní doba 5:00-13:30; 13:00-21:00 Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku. Volné místo obsluha čerpací stanice phm, lpg pro lokalitu Karviná.
BALTIC OIL s.r.o. Karviná, Inzerováno před 2 dny