PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ/K

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ/K ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:7/11/2017
Pracovní doba 05,30-13,30 hod a 13,00-18,00 hod.
Požadujeme zkušenosti s prodejem uzenin. Nabízíme příplatky 400,--Kč za víkendové směny.
Kontakt uveden viz výše.
Volné místo prodavač/ka - pokladní/k pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

prodavač/ka - specialista pracoviště Chropyně - Práce v supermarketu na HPP, DPP, DPČ - práce na pokladně, dobalování zboží, práce s čerstvými potravinami - úsek uzeniny lahůdky, obsluha a prodej - vzdělání není rozhodující - směny ranní, odpolední + víkendy, benefity - ...
AHOLD Czech Republic, a.s. Chropyně, Inzerováno včera

Strážný Jedná se o různé pracovní pozice v ostraze hypermarketu: pokladní zóna, turniket, distribuce nebo pohyb na prodejní ploše. Požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů a certifikát odborné způsobilosti (případně zajistíme). Je možné dohodnout dle ...
ABAS IPS Management s.r.o. Zlín, Inzerováno včera

Obsluha čerpací stanice PHM, LPG Znalost pokladního systému - výhodou. KONTAKT: Zasílat životopisy na email. Volné místo obsluha čerpací stanice phm, lpg pro lokalitu Karviná.
BALTIC OIL s.r.o. Karviná, Inzerováno včera