PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ/K

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ/K ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:7/11/2017
Pracovní doba 05,30-13,30 hod a 13,00-18,00 hod.
Požadujeme zkušenosti s prodejem uzenin. Nabízíme příplatky 400,--Kč za víkendové směny.
Kontakt uveden viz výše.
Volné místo prodavač/ka - pokladní/k pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Klempíři - pokrývači (izolatéři) z: 1.3.2018 a: 18.4.2018 Pracovní náplň: zhotovení a instalace klempířských prvků, praxe v pokládce tvrdých krytin, plechových krytin, natavování živičných pásů, fólií. Nástupní mzda 20 000 Kč - 25 000 Kč v závislosti na praxi a odborné ...
NOSTA, s.r.o. Nový Jičín, Inzerováno včera

Prodavač/ka - pokladní z: 15.1.2018 a: 18.4.2018 Příprava a prodej pekárenských výrobků. Znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou (není podmínkou). Podrobné informace nebo sjednání osobní schůzky na tel. 730 572 304 (ved. p. ...
SEMAG spol. s r.o. Nový Jičín, Inzerováno včera

pokladní/obsluha čerpací stanice POKLADNÍ/OBSLUHA ČERPACÍ STANICE Nástup možný ihned. Směnnost: denní/noční, dvanácti hodinnové směny, vč. sobot a nedělí Požadavky: SŠ s maturitou, praxe v obchodním provozu výhodou, základní znalost práce s PC, spolehlivost, zodpovědnost, dobrá ...
Radka Strnadlová Valašské Meziříčí, Inzerováno před 2 dny