Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SOUSTRUŽNÍCI

Pracovní místo ( SOUSTRUŽNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup dohodou. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Kobeda tel.: 777 742 265 (v době Po-Pá 6:00-14:00 hod.), email kobedaatmanuspv.cz. Požadavky: znalost práce s klasickým soustruhem, samostatnost, čtení výkresové dokumentace (výroba dle výr. dok.). PD: 6:00-14:30 hod. Nabízíme: dovolená: 20 dní/rok, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Provozovna řeznictví - uzenářství, bourárna Porážka a bourání masa. Vyučení v oboru není podmínkou - zaučíme Zvýhodněné stravování, možnost ubytování. První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Volné místo provozovna řeznictví - uzenářství, bourárna pro lokalitu Měřín.
AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o. Měřín, Inzerováno včera

Pracovník řeznictví -uzenářství, zpracování masa a masných výrobků Zpracování masa a masných výrobků. Vyučení v oboru není podmínkou - zaučíme Zvýhodněné stravování, možnost ubytování. První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Volné místo pracovník řeznictví -uzenářství, zpracování masa a masných výrobků pro ...
AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o. Měřín, Inzerováno včera

Správce budovy - Žďár n.Sáz. Předpoklady pro výkon: - dosažení min. úplného středoškolského vzdělání s maturitou (VŠ vzdělání ekonomického nebo právního směru výhodou), - výhodou praxe ve státní správě a v justici, - velmi dobrá orientace v právních předpisech, problematice ...
Okresní soud ve Žďáru nad Sázavou Žďár nad Sázavou, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit