REFERENT ODBORU VÝSTAVBY

Pracovní místo ( REFERENT ODBORU VÝSTAVBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Předpokládaný nástup: 1. listopadu 2017 nebo dle dohody
Pracovní poměr: na dobu neurčitou.
Místo výkonu práce: Městský úřad Loket, T. G. Masaryka 1/69 a správní obvod města Loket jako obce s pověřeným obecním úřadem.
Pracovní pozice bude dle platné legislativy zařazena do platové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Státní, veřejná správa

Další volná místa

VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍHO OBCHODU | Pelhřimovsko Obchodníci na Vysočině, tohle je příležitost i pro Vás! Jsme nadnárodní výrobní společnost a po dlouhých letech hledáme nového Vedoucího zahraničního obchodu. Máte obchodní zkušenosti, dokážete vést a motivovat menší tým lidí a hovoříte plynule ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pelhřimov, Plný úvazek, Inzerováno včera

REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY s NJ Máte zkušenosti z oblasti automotive? Dorozumíte se německy? Chcete pracovat v zákaznickém servisu? Pak jste ideální kandidát, hledáme REFERENTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY!
Grafton Recruitment s.r.o. Písek, Plný úvazek, Inzerováno včera

FINANČNÍ REFERENT/KA Požadujeme: Rozpočtování nákladů na úroveň středisek,kompletní zpracování manažerského účetnictví firmy, zkušenosti v oblasti financí a controllingu,znalost AJ výhodou, komunikační dovednosti, znalost MS Excel; Nabízíme: závodní stravování, ...
TEMAC, a.s. Zvěřínek, Inzerováno před 3 dny