Všeobecní účetní, fakturanti

  • Suchdol

Pracovní místo ( Všeobecní účetní, fakturanti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zemědělská společnost PIAS Suchdol, a.s. se sídlem v Dobřeni č.p. 94, 284 01 Kutná Hora
hledá zaměstnance na pozici všeobecný/á účetní, fakturant/ka.
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a ochotu dalšího vzdělávání. Praxe a znalost účetního programu výhodou.
Nabízíme nástupní plat dle dosaženého vzdělání, praxe a schopností od 20.000 Kč/měs. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Předpokládaný nástup leden 2018.
Životopis zasílejte na: tepla@piassuchdol.cz , tel. 327 536 475
Volné místo všeobecní účetní, fakturanti pro lokalitu Suchdol.