PIAS Suchdol, a.s.

Všeobecní účetní, fakturanti

Odeslat

Pracovní náplň
Zemědělská společnost PIAS Suchdol, a.s. se sídlem v Dobřeni č.p. 94, 284 01 Kutná Hora
hledá zaměstnance na pozici všeobecný/á účetní, fakturant/ka.
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a ochotu dalšího vzdělávání. Praxe a znalost účetního programu výhodou.
Nabízíme nástupní plat dle dosaženého vzdělání, praxe a schopností od 20.000 Kč/měs. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Předpokládaný nástup leden 2018.
Životopis zasílejte na: tepla@piassuchdol.cz , tel. 327 536 475
Volné místo všeobecní účetní, fakturanti pro lokalitu Suchdol.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecní účetní, fakturanti

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: PIAS Suchdol, a.s.
Ulice: 94
Město: Suchdol
PSČ: 284 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Teplá
E-mail: Marie Teplá
Telefon: +420 327 536 475

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PIAS Suchdol, a.s.