Asistent/-ka realitního makléře

Pracovní místo ( Asistent/-ka realitního makléře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozor, emailový nebo telefonický kontakt předem - hledáme pracovníky pro práci asistenta/-ky realitního makléře - s dobrou znalostí českého jazyka i písmem, se schopností vést obchodní jednání i po telefonu, vhodné PC s připojením na internet a telefon s neomezeným voláním, práci lze vykonávat ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Realitní makléři PC uživatelsky, ŘP-B aktivní, obsluha stávajících klientů RK, podklady pro právní odd., jednání ohledně prodeje a nákupu nemovitostí, flexibilita, komunikační schopnosti, organizační schopnosti, chuť k práci, PD 8.00-16.30. Informace a krátké ...
Alexandr Frind Znojmo, Inzerováno déle jak týden

Realitní makléři Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. 736 689 413 nebo zašlete životopis mailem: info@correctreal.cz Do naší realitní kanceláře aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni. Nabízíme práci na HPP (pevná složka + provize + motivační ...
Correct Real Estate s.r.o. Brno, Inzerováno déle jak týden

REALITNÍ MAKLÉŘ Místo výkonu práce: Mírové nám. č.p. 9, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 - nástup možný ihned - požadujeme ŘP sk. B Kontakt: telefonicky 9 - 16 hodin nebo e-mailem Volné místo realitní makléř pro lokalitu Ústí nad Orlicí.
Smartviz, s.r.o. Ústí nad Orlicí, Inzerováno déle jak měsíc