Martina Valášková

KADEŘNICE/KADEŘNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
KADEŘNICE/KADEŘNÍK - pracoviště Jičín.
V případě zájmu volejte PO-PÁ od 8.00 - 16.00 hod na tel.: 603 829 717 pí Valášková a domluvte si osobní schůzku.
Požadujeme vyučení v oboru, praxe vítána, flexibilita.
Nabízíme odměny ke mzdě dle výkonu, vhodné i pro absolventy, občany EU.
Volné místo kadeřnice/kadeřník pro lokalitu Jičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KADEŘNICE/KADEŘNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Martina Valášková
Ulice: Nábř. Irmy Geisslové 579
Město: Jičín
PSČ: 506 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Valášková
E-mail: Martina Valášková
Telefon: +420 603 829 717

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Martina Valášková