Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KADEŘNICE/KADEŘNÍK

Pracovní místo ( KADEŘNICE/KADEŘNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KADEŘNICE/KADEŘNÍK - pracoviště Jičín.
V případě zájmu volejte PO-PÁ od 8.00 - 16.00 hod na tel.: 603 829 717 pí Valášková a domluvte si osobní schůzku.
Požadujeme vyučení v oboru, praxe vítána, flexibilita.
Nabízíme odměny ke mzdě dle výkonu, vhodné i pro absolventy, občany EU.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

KADEŘNICE Min. 2 roky praxe, znalost RJ základy. Kontakt: předem telefonicky: 353 399 999, 731 107 038 od 10.00 - 18.00 hod. Pracovní doba: 10.00 - 19.00 hod. Volné místo kadeřnice pro lokalitu Karlovy Vary.
Salon Alla, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno dnes

KADEŘNICE KADEŘNICE Kontakt: pí Jitka Jaškinová, e-mail: hbclinic@email.cz Požadujeme: - dobré a příjemné vystupování, - chuť pracovat, - znalost Ruského jazyka, částečně AJ, - pokud možno nekuřák. Místo výkonu práce: Mlýnské nábřeží 5, Karlovy ...
Bc. Jitka Jaškinová Karlovy Vary, Inzerováno dnes

Kadeřník/kadeřnice Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Hledáme kadeřníky/ce s odhodláním pracovat a vzdělávat se ve svém oboru. Požadujeme: výuční list v oboru nebo osvědčení rekvalifikace v oboru kadeřník, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, příjemné ...
FRISöR KLIER správní s.r.o. Olomouc, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit