Česká pošta, s.p.

Pracovníci přepážky - specialisté

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVNÍCI PŘEPÁŽKY - SPECIALISTÉ
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností dalšího prodloužení.
Náplň práce: vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce, prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů, aktivní nabídka služeb smluvních partnerů (Česká pojišťovna, penzijní připojištění, Poštovní spořitelna), příjem a výplata poštovních poukázek, příjem a výdej poštovních zásilek, prodej poštovních cenin a kolků, výplata důchodů
Nabízíme: pracovní doba 32 hod/týden, 5 týdnů dovolené, stravenky, vlastní rekreační zařízení
První kontakt: telefonicky v době 7:00 - 14:00 hod. na čísle: 945 360 391, e-mailem na: kriz.petr.2@cpost.cz nebo osobně Bc. Radomíra Černá, pracoviště Valašské Meziříčí, Poláškova č.p. 122/10
Volné místo pracovníci přepážky - specialisté pro lokalitu Bystřička.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci přepážky - specialisté

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: Česká pošta, s.p.
Ulice: 159
Město: Bystřička
PSČ: 756 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Radomíra Černá
E-mail: Bc. Radomíra Černá
Telefon: +420 954 360 391

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pošta, s.p.