Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
Zpracování účetních dokladů - komplexní zodpovědnost za řádné vedení účetnictví s platnou legislativou a předpisy v aktuálním znění. Účtování agendy faktur, majetku, závazků a pohledávek, bank, inventarizace účtů. Správa obalového konta a související agenda, komplexní vedení agendy pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

ÚČETNÍ - pouze na DPP nebo na DPČ s výhledem na řádný pracovní poměr v budoucnosti Požadujeme: znalost podvojného a mzdového účetnictví, znalost MS Office, zkušenosti s evropskými dotacemi výhodou, znalost PAP (Pomocný analytický přehled) výhodou. Prvnotní ...
Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace Třebíč, Inzerováno před 2 dny

MZDOVÁ ÚČETNÍ - poloviční pracovní úvazek Náplň práce: vedení svěřené oblasti mzdového účetnictví, podílení se na zdokonalování procesů v oblasti zpracování mezd, tvorba výkazů pro statistické účely, komunikace v rámci pracoviště, komunikace s vnějšími institucemi. Požadujeme: SŠ vzdělání, ...
Biologické centrum AV ČR, v. v. i. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

ÚČETNÍ podvojné účetnictví firmy včetně personalistiky, možnost zkráceného úvazku, praxe podmínkou Volné místo účetní pro lokalitu České Budějovice.
MedicalHelp Česká republika s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny