ARTI s. r. o.

noční auditor

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Svornosti č.p. 1143/10
Smíchov, Praha 5
Nutná znalost ČJ, AJ a RJ na komunikativní úrovni. Nabízíme práci v hotelové recepci na pozici Noční auditor. Práce s hotelovým programem Fidelio, komunikace s hosty, zadávání rezervací do systému, atd. Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.
Volné místo noční auditor pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní, Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: noční auditor

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ARTI s. r. o.
Ulice: Svornosti 1143
Město: Praha
PSČ: 150 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Vorlová
Telefon: +420 257 318 320

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ARTI s. r. o.