Inovat SE

asistent/ka

Odeslat

Pracovní náplň
- SŠ vzdělání všeobecného nebo ekonomického zaměření, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, znalost ruského jazyka výhodou, znalost anglického jazyka na úrovni porozumění psaného textu výhodou
- evidence, kontrola a zakládání objednávek, smluvních a personálních dokumentů, zajišťování letenek, ubytování, zahraniční přepravy zboží, vyřizování pošty přijaté a odeslané, evidence a výdej stravenek, nákup kancelářských potřeb, další operativní činnosti
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo asistent/ka pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Požadavky
Práce s PC - velmi dobrá znalost MS Word, Excel a Power Point, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: asistent/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Inovat SE
Ulice: Jihlavská 893
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Vendula Pokorná
E-mail: Mgr. Vendula Pokorná
Telefon: +420 778 493 065

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Inovat SE