administrativní pracovník

Pracovní místo ( administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- analytické myšlení, efektivní a asertivní komunikace, výborné organizační schopnosti, proaktivní přístup
- výhodou: praxe na podobné pozici, znalost NJ
- zpracovávání nákupních požadavků, monitorování dodávek a zodpovědnost za doručení, denní komunikace s dodavateli, řešení reklamací a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

VEDOUCÍ VÝROBY Vyznáte se ve strojírenské výrobě a máte zkušenosti s vedením lidí? Nebojíte se si vzít montérky a přiložit ruku k dílu? Pak je toto šance právě pro Vás! Hledáme pracovníka na pozici VEDOUCÍ VÝROBY.
Grafton Recruitment s.r.o. Veselí nad Moravou, Plný úvazek, Inzerováno včera

ASISTENT VEDENÍ S ČÍNŠTINOU, 30 - 40 000 KČ Jsme nově vznikající závod v Jihlavě! Stavíme novou výrobu! Budujeme procesy a ty můžeš být součástí těchto vzrušujících začátků! Nestůj na místě! Udělej krok vpřed! Nové fabriky se v Jihlavě neotvírají každý den!
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno včera

LAKÝRNÍK - Říčany Jste zkušený lakýrník a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis a reagujte na pozici LAKÝRNÍKA ještě dnes!
Grafton Recruitment s.r.o. Říčany, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny