PLIS s.r.o.

Odborní účetní všeobecní

Odeslat

Pracovní náplň
předem telefonický kontakt
znalost účetního programu MONEY
Volné místo odborní účetní všeobecní pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní účetní všeobecní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: PLIS s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Yuriy Hamor
Telefon: +420 602 347 505

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PLIS s.r.o.