Autoklempíř/ka - karosář/ka

Pracovní místo ( Autoklempíř/ka - karosář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Horní č.p. 3023/122, Bělský Les, Ostrava
Kontakt: telefonicky 7-15 hod, emailem.

Požadujem:
vyučen v oboru
praxe min. 2 roky
řidičský průkaz sk. B
Volné místo autoklempíř/ka - karosář/ka pro lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOKLEMPÍŘ / KAROSÁŘ A11 a:9/1/2018 Požadujeme: - praxe v oboru výhodou, dochvilnost, pracovitost, snahu se učit novým věcem Nabízíme: - příspěvek na stravu, školení hrazené zaměstnavatelem, možnost kariérního růstu Kontakt: - telefonicky tel. 721 256 222 - e-mailem ...
Autodružstvo Frýdek - Místek Frýdek-Místek, Inzerováno před 4 dny

KAROSÁŘ - AUTOKLEMPÍŘ A16 z:5/1/2018 Požadujeme vyučení nebo praxe v oboru, chuť pracovat a učit se nové pracovní techniky. Nabízíme stabilní zázemí, zaměstnanecké benefity, základní mzda + prémie dle výkonu. Volné místo karosář - autoklempíř pro lokalitu ...
AUTOEMISTAR GROUP s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno déle jak týden

Autoklempíř z: 5.1.2017 a: 1.11.2017 Nástup možný ihned. Svářečský průkaz a praxe v oboru min. 2 roky podmínkou. Náplň práce: karosářské opravy a úpravy na nákladních vozidlech. Kontakt: Filip Zdeněk, tel.: 602 554 294, 556 494 019 Volné místo autoklempíř pro ...
TALOSA s.r.o. Starý Jičín, Inzerováno déle jak týden