Seřizovač/ka

Pracovní místo ( Seřizovač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED nebo DOHODOU.

Náplň práce:
Seřizování strojů společnosti ABB (roboty, lasery), CNC strojů; Práce v rámci týmu; Zajištění údržby, plánování pravidelných kontrol strojů; Vzdělávání s příchodem nových strojů, předávání informací kolegům; Plnění pokynů vedoucího údržby; Práce s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OBSLUHA A SEŘIZOVÁNÍ OHRAŇOVACÍHO LISU KO: Sekerášová Hedvika, tel.: 553 602 520, e-mail: sekerasova@inge.cz Požadujeme vyučení a praxi v oboru, znalost čtení výkresové dokumentace. Volné místo obsluha a seřizování ohraňovacího lisu pro lokalitu Opava.
INGE Opava, spol. s r.o. Opava, Inzerováno před 3 dny

Obsluha CNC centra Obsluha obráběcího centra bez seřizování. Nabízíme - pracovní poměr na dobu neurčitou, - mzda 95 Kč / hodinu - příspěvek na závodní stravování Požadujeme vyučení v oboru, dobrý zdravotní stav. Volné místo obsluha cnc centra pro lokalitu ...
LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. Letovice, Inzerováno před 3 dny

obsluha CNC strojů Pracoviště: Kovodělská 62, 696 85 Moravský Písek Seřizování a obsluha CNC stroje. Požadavky: spolehlivost a zájem o práci, výhodou praxe v oboru nebo vyučení v technickém směru. Pracovní oděv a potřebná oprávnění zajištěny. Zázemí stabilní ...
SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o. Moravský Písek, Inzerováno před 3 dny