ReStaVa Příbram s.r.o.

Zedníci

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: zedníci
Požadavky: ŘP sk. B
Jedná se o práci v Příbrami a okolí a výjezdy za zákazkami do Německa.
Nástup: ihned. Mzda: 19 000,- až 22 000,- Kč
Kontakt: Řehák Stanislav, tel.: 605 007 202, e-mail: Restava@post.cz
Místo výkonu práce: ReStaVa Příbram s.r.o., Příbram
Volné místo zedníci pro lokalitu Příbram.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedníci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: ReStaVa Příbram s.r.o.
Město: Příbram

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Stanislav Řehák
E-mail: Stanislav Řehák
Telefon: +420 605 007 202

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ReStaVa Příbram s.r.o.