EXPRESS PEOPLE Recruitment s.r.o.

Montážní dělníci výrobků z kovů

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: montážní dělníci výrobků z kovů
Nástup: od 1.11.2017 Mzda: od 11 000,- Kč
Kontakt: Procikevyč Jaroslava, e-mail: jaroslava.procikevyc@express-people.com
Místo výkonu práce: EXPRESS PEOPLE Recruitment s.r.o., Husova č.p. 570, Příbram VI-Březové Hory
Volné místo montážní dělníci výrobků z kovů pro lokalitu Příbram.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělníci výrobků z kovů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: EXPRESS PEOPLE Recruitment s.r.o.
Ulice: Husova 570
Město: Příbram
PSČ: 261 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslava Procikevyč
E-mail: Jaroslava Procikevyč

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EXPRESS PEOPLE Recruitment s.r.o.