Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

hospodář/ka, ekonom/ka

Pracovní místo ( hospodář/ka, ekonom/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
praxe ve školství a znalost školské problematiky je výhodou
požadujeme-organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, ochotu dále se vzdělávat, komunikativnost, schopnost samostatně řešit problémy
Nabízíme-práce v příjemném kolektivu, dotované stravování, samostatná kancelář
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Disponent těžké nákladní přepravy (FTL Disponent) Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: vipcargo@vipcargotrans.com Jazykové znalost: AJ - plynně slovem i písmem, RJ rodilý mluvčí. Pracovník musí být schopen sepisu komplexní obchodní i administrativní dokumentace v obou jazycích a to včetně ...
ViP cargotrans s.r.o. Praha, Inzerováno včera

ekonom telefon 773 650 611 od 07:00-23:00 hod, ruština a ukrajinština výhodou Volné místo ekonom pro lokalitu Zvole.
IVANRESSTAV s.r.o. Zvole, Inzerováno včera

Všeobecní administrativní pracovníci Místo výkonu práce Praha Úřední hodiny pro uchazeče o zaměstnání jsou v kontaktní kanceláři ALLBAUTECH. Na Plzeňce 1235/2, Praha 5 - Smíchov, každé pondělí a středu 8:00 - 10:00hod, mimo úřední hodiny po telefonické domluvě na tel.: 774 792 909. ...
ALLBAUTECH s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit