Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

hospodář/ka, ekonom/ka

Pracovní místo ( hospodář/ka, ekonom/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
praxe ve školství a znalost školské problematiky je výhodou
požadujeme-organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, ochotu dále se vzdělávat, komunikativnost, schopnost samostatně řešit problémy
Nabízíme-práce v příjemném kolektivu, dotované stravování, samostatná kancelář
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

ekonom plánování specialista Požadujeme: VŠ vzdělání, odpovědnost, pracovitost. Znalost cizích jazyků: RJ - aktivní, AJ - pasivní, další světové jazyky výhodou. Praxe v oboru min. 3 roky. Orientace v procesu ekonomického plánování, praxe na odoborových software, ovládání ...
New Technologies Services s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

bakalář v oboru ekonomie Požadavky: ŘP sk. B, aktivní znalost ruského nebo ukrajinského jazyka (z důvodu služebních cest na Ukrajinu - domluva podmínek zakázek apod.) Náplň práce - spolupráce na vytváření stavebních rozpočtů, podklady pro účetnictví apod. Osobní schůzka ...
Volodymyr Stakh Kladno, Inzerováno před 4 dny

Ekonom Požadujeme: min. bakalářské vzdělání, výpis z rejstříku trestů, znalost cestovného ruchu a hoteliérství v Turecku (znalost tureckého a anglického jazyka). Volné místo ekonom pro lokalitu Slaný.
AVS Tekstil s.r.o. Slaný, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit