asistent/ka nákupčí

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( asistent/ka nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Znalost AJ nebo NJ
- Být systematický/á, mít organizační dovednosti
- Dobré uživatelské znalosti práce na PC (MS Outlook, Word, Excel)
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochotu vzdělávat se; být loajální a diskrétní člen týmu; schopnost zvládat zátěžové situace
- Praxe výhodou

Nabízíme:
- Zázemí zavedené společnosti, jež je na špičce ve svém oboru
- Zaměstnání na HPP, jednosměnný provoz
- Zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, příspěvky na pojištění, na stravování, firemní akce atd.)
- 13. plat; 23 dní dovolené
- Každoroční valorizace mzdy nebo její růst na základě dosahovaných výsledků
- Práci v příjemném kolektivu; nezapomenutelné firemní a týmové akce
- Výhodné zaměstnanecké půjčky

Náplň práce:
- Vystavování objednávek
- Vypracování poptávek/ zpracování nabídek
- Reporting
- Evidence došlé a vydané pošty
- Úzká spolupráce s vedením společnosti a projektovým oddělením
- Referent/ka odpadového hospodářství
- Asistent/ka technika BOZP/PO

Zájemci, zašlete svůj životopis na podatelna@slechta.com, nebo se osobně dostavte mezi 13-16 hod na adresu :
Šlechta a.s., Otín 418, 377 01 J.Hradec,
www.slechta.com, tel.: 384 320 639- p. Schimková
Volné místo asistent/ka nákupčí pro lokalitu Jindřichův Hradec.