Sanitní doprava Plzeň v.o.s.

dispečer/ka provozu

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakty: tel.: 776 603 803, 603 701 833, e-mail: sanitky@email.cz
Převoz pacientů sanitním vozem.
Požadujeme trestní bezúhonnost, věk od 21 let, praxi v řízení.
Mzda 16.000 - 17.000 čistého.
MOŽNO I NA DOTACI!
Volné místo dispečer/ka provozu pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dispečer/ka provozu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: Sanitní doprava Plzeň v.o.s.
Ulice: Edvarda Beneše 1128
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marek Vondráček
E-mail: Marek Vondráček
Telefon: +420 776 603 803

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sanitní doprava Plzeň v.o.s.