Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

dispečer/ka provozu

Pracovní místo ( dispečer/ka provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakty: tel.: 776 603 803, 603 701 833, e-mail: sanitkyatemail.cz
Převoz pacientů sanitním vozem.
Požadujeme trestní bezúhonnost, věk od 21 let, praxi v řízení.
Mzda 16.000 - 17.000 čistého.
MOŽNO I NA DOTACI!
Volné místo dispečer/ka provozu pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

Disponent/ka - dispečer/ka kamionové dopravy Místo výkonu práce: Podhradská 446/5, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 7:00-16:00 h. Náplň práce: práce na PC, zpracovávání dokumentů, vytěžování vozidel, ...
BENKA TRANSPORT s.r.o. Cheb, Inzerováno před 3 dny

Dispečer/ka kamionové dopravy Místo výkonu práce: Vysočany 59, 348 02 Bor Popis pozice: - plánování a organizace přeprav - dohled nad průběhem přeprav - komunikace se zákazníky Požadavky: - německý, popř. anglický jazyk - ŘP skupiny B - Praxe na bdobné pozici ...
Elflein Transport s.r.o. Bor, Inzerováno před 5 dny

Dispečer/ka dopravy MKD Pozice: dispečer/ka dopravy MKD Náplň práce: plánování a koordinace vozidel, zajištění zakázek, jednání se zákazníky a řidiči Požadavky: znalost AJ, organizační schopnosti, přirozená autorita, praxe v oboru Nástup: ihned Mzda: 22 000,- až 25 000,- ...
Petr Káš s.r.o. Chraštice, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit