Janteco s.r.o.

PRODEJCE/-KYNĚ, OBCHODNÍK/-ICE

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: prodej montovaných garáží, přístřešků, pergol, montovaných a mobilních domů
- Požadujeme: ÚSO vzdělání
- V případě zájmu kontaktujte: Janák Jan, tel.: 607 444 333 (volat 9:00 - 20:00 hod.), e-mail: janteco@seznam.cz
Volné místo prodejce/-kyně, obchodník/-ice pro lokalitu Sadová.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODEJCE/-KYNĚ, OBCHODNÍK/-ICE

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Janteco s.r.o.
Ulice: 130
Město: Sadová
PSČ: 503 15

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Janák
E-mail: Jan Janák
Telefon: +420 607 444 333

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Janteco s.r.o.