DÍTĚ LOGISTIC s.r.o.

PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA AUTOSERVISU, AUTOLAKOVNY

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: příjem vozidel na servis, komunikace se zákazníky, plánování servisních prací, řízení a kontrola práce mechaniků, objednávky, kalkulace oprav, fakturace atd.
- Požadujeme: vyučení s maturitou, praxi na pozici přijímacího technika autoservisu nebo lakovny - výhodou, zkušenosti s maloobchodním prodejem a se skladovým hospodářstvím, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, znalost práce na PC, bezúhonnost
- Nabízíme: příspěvek na stravování, profesní vzdělávání
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: lukas.sodomka@ditelogistic.cz (p. Sodomka)
Volné místo přijímací technik/-čka autoservisu, autolakovny pro lokalitu Hradec Králové.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA AUTOSERVISU, AUTOLAKOVNY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: DÍTĚ LOGISTIC s.r.o.
Ulice: Kladská 1082
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lukáš Sodomka
E-mail: Lukáš Sodomka
Telefon: +420 602 536 471

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DÍTĚ LOGISTIC s.r.o.