Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA AUTOSERVISU, AUTOLAKOVNY

Pracovní místo ( PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA AUTOSERVISU, AUTOLAKOVNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA AUTOSERVISU, AUTOLAKOVNY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: příjem vozidel na servis, komunikace se zákazníky, plánování servisních prací, řízení a kontrola práce mechaniků, objednávky, kalkulace oprav, fakturace atd.
- Požadujeme: vyučení s maturitou, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Technici videozáznamů kontakt emailem RFE/RL hledá zaměstnance na pozici Video Editor. Hlavní náplní střihače je skládání video záběrů tak, aby vytvořily významový celek vhodný pro televizní vysílání pro rusky mluvící diváky/posluchače v Rusku a zemích bývalého ...
RFE/RL, Inc., odštěpný závod Praha, Inzerováno včera

Montážní dělník elektronického zařízení Náplň práce: sestavování serverů, testování a kontrola, čištění a balení vyrobených jednotek. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, ochotu směnovat. Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou přímo s Foxconnem, 25 dní dovolené, závodní stravování od 6 Kč, ...
Foxconn Technology CZ s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno včera

Montážní dělník elektronického zařízení Volné místo pro montážní dělník elektronického zařízení lokalitu Kutná Hora.
Foxconn Technology CZ s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit