KOVO-HEPNAR s.r.o.

OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA, NÁSTROJÁŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Gagarinova č.p. 1112/41a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

- PP na dobu neurčitou, dvousměnný provoz, nástup dle dohody
- Požadujeme: praxe při obsluze CNC obráběcího centra, znalost řídícího systému FANUC, praxe při obsluze konvenčních obráběcích strojů, orientace v technických výkresech, znalost ruského jazyka výhodou
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně na adrese: Gagarinova č.p. 1112/41a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3. Kontaktní osoba: Hepnar Radan
Volné místo obsluha cnc obráběcího centra, nástrojář/-ka pro lokalitu Hradec Králové.

Požadavky
Práce s PC - obsluha CNC strojů, Jiné - orientace v technických výkresech

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA, NÁSTROJÁŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOVO-HEPNAR s.r.o.
Ulice: Gagarinova 1112
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radan Hepnar

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVO-HEPNAR s.r.o.