RECEPČNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RECEPČNÍ
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle domluvy
- Pracovní doba - nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny, včetně víkendů a svátků.
- Platové zařazení do 4. třídy dle NV 564/2006 Sb.
- Požadujeme: min. vyučení, maturita je výhodou; velmi dobrou znalost práce s PC; znalost jednoho světového jazyka na komunikativní úrovni, aktivní a komunikativní jednání, samostatnost, příjemné vystupování, bezúhonnost
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní volno, příplatky za směnnost, po zaučení osobní příplatek
- Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na e-mail: vaneckova@snhk.cz nebo na adresu: Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, Mgr. Jitka Vaněčková, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové. Informace na tel.: 725 263 030, 495 774 162, www.snhk.cz
Volné místo recepční pro lokalitu Hradec Králové.