Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Montážní dělník/ce

Pracovní místo ( Montážní dělník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Průmyslový park 157/7, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 85,- Kč/hod + příplatky. Pracovní doba: 5:30-14:00 h a 14:00-22:00 h. Náplň práce: příprava opěrek k čalounění. Požadujeme: manuální ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělník ve výrobě Hledáme dělníky do výroby ve třísměnném provozu.
MASTERFLEX Česko s.r.o. Planá u ML, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Dělnice/Dělník, RANNÍ směna Hledáte práci na ranní směnu? Máte dobrý zrak a jste manuálně zruční? Máme pro Vás práci na pozici Dělnice / Dělník v elektrotechnice do KMENOVÉHO stavu.
Grafton Recruitment s.r.o. Stříbro, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Projektový koordinátor/náborář s POLŠTINOU 27 000 - 40 000 Kč/měs. Rád pracuješ s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim třeba práci? Orientuješ se na polském trhu a umíš perfektně polsky?Hledáme právě TEBE na pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR/NÁBORÁŘ pro polský trh. Pojď pracovat pro špičkovou ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit