ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Montážní dělník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Průmyslový park 157/7, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 85,- Kč/hod + příplatky. Pracovní doba: 5:30-14:00 h a 14:00-22:00 h. Náplň práce: příprava opěrek k čalounění. Požadujeme: manuální zručnost, dochvilnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme: zdarma ubytování, příspěvek na dopravu (70,- Kč/den), možnost jazykového kurzu zdarma. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem; osobní kontakt je možný na adrese Dr. Davida Bechera č.p. 2037/23, 360 01 Karlovy Vary 1.
Volné místo montážní dělník/ce pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
Ulice: Průmyslový park 157
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Nicola Vilk Salajková
E-mail: Bc. Nicola Vilk Salajková
Telefon: +420 352 601 788

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.