Ukrabud, s.r.o.

Stavební dělníci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: okres Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat St 8:00-11:00 h) - následná osobní schůzka proběhne na adrese Havlíčkova 2, 350 02 Cheb (St 8:00-11:00 h).
Volné místo stavební dělníci pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební dělníci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Ukrabud, s.r.o.
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Andrea Hradecká
Telefon: +420 608 140 660

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ukrabud, s.r.o.