Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Šička

Pracovní místo ( Šička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Sociální péče č.p. 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Požadujeme: základní vzdělání, praxe v oboru, spolehlivost.
Nabízíme: mzdu 11 000,- kč., podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na rekreaci.
Telefonicky si sjednat osobní jednání.
Volné místo šička pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Šička Místo výkonu práce: Tyršova č.p. 1728, 407 47 Varnsdorf. Jedná se o šití Termoizolačních dek pro úsporu energie. Náplň práce: stříhání, šití, vycpávání vatou, šití na průmyslovém stroji. Kontakt: telefonicky denně od 9:00 - 14:00 hod. nebo ...
Michaela Kosinová Varnsdorf, Inzerováno před 4 dny

šička místo výkonu práce: Lubenec, Sídliště 400 zkušenosti se šitím konfekce kontakt: tel.: 415212555, e-mail: bestpiece@seznam.cz, osobně na uvedené adrese Volné místo šička pro lokalitu Lubenec.
Best Piece - Konfektion s.r.o. Lubenec, Inzerováno před 7 dny

Švadlena/šička/vyšívači v příbuzných oborech Vhodné pro cizince. Volné místo švadlena/šička/vyšívači v příbuzných oborech pro lokalitu Nový Bor.
BOHEMIA - FASHION s.r.o. Nový Bor, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit