Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Šička

Pracovní místo ( Šička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Sociální péče č.p. 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Požadujeme: základní vzdělání, praxe v oboru, spolehlivost.
Nabízíme: mzdu 11 000,- kč., podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na rekreaci.
Telefonicky si sjednat osobní jednání.
Volné místo šička pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ŠIČ/-KA, KREJČÍ/-OVÁ ŠIČ/-KA, KREJČÍ/-OVÁ Přednost mají vyučené v oboru šička / krejčová s praxí, popřípadě přijmeme i manuálně zručnou osobu jen s praxí v oboru bez vyučení. Nemusí být vyučený v oboru, ale praxe pár let v oboru je nutná (podmínka). HLÁSIT SE: Larysa ...
HOLTSAPFEL - EUROMODA s.r.o. Most, Inzerováno před 6 dny

Švadlena Hledáme pracovnice/pracovníky na pozici šička čalouněných sedacích souprav pro německého zákazníka. Požadujeme dobré zkušenosti se šitím v průmyslové výrobě. Možnost zajistit bydlení v místě. Volné místo švadlena pro lokalitu Stochov.
SBR TRADE, s.r.o. Stochov, Inzerováno déle jak týden

Šička Hledáme pracovnice/pracovníky na pozici šička čalouněných sedacích souprav pro německého zákazníka. Požadujeme dobré zkušenosti se šitím v průmyslové výrobě. Možnost zajistit bydlení v místě. Volné místo šička pro lokalitu Stochov.
SBR TRADE, s.r.o. Stochov, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit