jeřábník (autojeřábník)

Pracovní místo ( jeřábník (autojeřábník) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- jeřábnický průkaz, platný profesní průkaz, spolehlivost, odpovědnost, časová flexibilita, v případě rekvalifikace na tuto pracovní pozici, zajistíme odborný zácvik a praxi
Volné místo jeřábník (autojeřábník) pro lokalitu Slapy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

hutník ocelář - řidič prac. strojů, jeřábník Místo výkonu práce: Hrádek u Rokycan, Rokycanská 204 Náplň práce: práce jeřábníka sázecího a licího na ocelárně Požadujeme: vzdělání min. nižší střední odborné nebo vyšší, jeřábnický průkaz není podmínkou, kurz jeřábníka je možné uskutečnit a ...
Válcovny trub Chomutov, a.s. Hrádek, Inzerováno před 4 dny

autojeřábník místo výkonu práce: Počerady 61 Řidič sk. C s platným profesním průkazem, jeřábnický,vazačský průkaz stravenky, příspěvek na životní a penzijní pojištění, dovolená 25 dní zasílejte životopisy na email: veselska@esbas.cz, tel: 474 332 818 ...
E S B a.s. Výškov, Inzerováno před 6 dny

Jeřábník - obsluha autojeřábu LIEBHERR 55 (jeřábník) Jedná se o celoroční práci Volné místo jeřábník - obsluha autojeřábu liebherr 55 (jeřábník) pro lokalitu Lovosice.
Stavební stroje a doprava, s.r.o. Lovosice, Inzerováno déle jak týden