B+V TRANS s.r.o.

jeřábník (autojeřábník)

Odeslat

Pracovní náplň
- jeřábnický průkaz, platný profesní průkaz, spolehlivost, odpovědnost, časová flexibilita, v případě rekvalifikace na tuto pracovní pozici, zajistíme odborný zácvik a praxi
Volné místo jeřábník (autojeřábník) pro lokalitu Slapy.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: jeřábník (autojeřábník)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: B+V TRANS s.r.o.
Ulice: 1
Město: Slapy
PSČ: 391 76

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Baborský
E-mail: Petr Baborský
Telefon: +420 602 470 032

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: B+V TRANS s.r.o.