servisní technik deratizace, dezinsekce, dezinfekce

  • Tábor

Pracovní místo ( servisní technik deratizace, dezinsekce, dezinfekce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Servisního technik odpovědný,samostatný pracovníka v oboru boje proti škůdcům. Požadujeme: schopnost samostatného plánování, péči o stávající zákazníky, zajištění kompletní služby a vykonání úkonů u zákazníků. Kvalifikace: zručnost, technické znalosti, příjemné vystupování, vysoká orientace u servisu, excelentní přístup k zákazníkům, odpovědnost za provedenou práci, vůle učit se nové věci, řidičský průkaz sk.B, flexibilita, bezúhonnost, čistý trestní rejstřík, nejlepší odborné zaškolení Rentokil Initial Academy Program,samostatné rozhodování a vlastní odpovědnost,pružná pracovní doba, možnost dalšího profesního postupu, možnost využití firemního vozidla k soukromým účelům, finanční ohodnocení se odvíjí od kvalifikace a osobního ohodnocení. Jako mezinárodní koncern nabízíme atraktivní systém odměn.
Volné místo servisní technik deratizace, dezinsekce, dezinfekce pro lokalitu Tábor.