Vychovatelé/Pedagogové volného času/Učitelé na 1.stupni základních škol

  • Brno

Pracovní místo ( Vychovatelé/Pedagogové volného času/Učitelé na 1.stupni základních škol ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Montessori vzdělání (diplomový kurz 6-12, případně jiné montessori kurzy či zkušenosti);
- touhu po dalším montessori vzdělávání a osobním růstu;
- pedagogické vzdělání pro družinu/volnočasové aktivity nebo odpovídající pedagogické vzdělání pro výuku na 1. stupni ZŠ (Učitelé na 1.stupni základních škol - odpovídající mzdové ohodnocení)
- zkušenost s výukou na prvním stupni;
- aktivní spolupráci s rodiči;
- vedení výuky i v externím prostředí (příroda, exkurze, návštěvy zajímavých míst).

Nabízíme:
- spoluvytváření prostředí a fungování školy;
- možnost být s dětmi i jinde než ve třídě;
- práce v malém týmu;
- odpovídající platové ohodnocení;

Lze i na zkrácený pracovní úvazek.
Volné místo vychovatelé/pedagogové volného času/učitelé na 1.stupni základních škol pro lokalitu Brno.