Montessori Institut, základní škola a mateřská škola, s.r.o.

Vychovatelé/Pedagogové volného času/Učitelé na 1.stupni základních škol

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
- Montessori vzdělání (diplomový kurz 6-12, případně jiné montessori kurzy či zkušenosti);
- touhu po dalším montessori vzdělávání a osobním růstu;
- pedagogické vzdělání pro družinu/volnočasové aktivity nebo odpovídající pedagogické vzdělání pro výuku na 1. stupni ZŠ (Učitelé na 1.stupni základních škol - odpovídající mzdové ohodnocení)
- zkušenost s výukou na prvním stupni;
- aktivní spolupráci s rodiči;
- vedení výuky i v externím prostředí (příroda, exkurze, návštěvy zajímavých míst).

Nabízíme:
- spoluvytváření prostředí a fungování školy;
- možnost být s dětmi i jinde než ve třídě;
- práce v malém týmu;
- odpovídající platové ohodnocení;

Lze i na zkrácený pracovní úvazek.
Volné místo vychovatelé/pedagogové volného času/učitelé na 1.stupni základních škol pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatelé/Pedagogové volného času/Učitelé na 1.stupni základních škol

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Montessori Institut, základní škola a mateřská škola, s.r.o.
Ulice: Příční 112
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Komárková
E-mail: Mgr. Petra Komárková
Telefon: +420 777 273 872

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Montessori Institut, základní škola a mateřská škola, s.r.o.