Vývojáři softwaru

Pracovní místo ( Vývojáři softwaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadované dovednosti: Znalost programování a vývoj softwaru, znalost ruského a anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

PRACOVNÍK DO VÝROBY - KOVOOBRÁBĚČ 28.6.2018/ Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle: 731 446 088 Eliška Ďuricová. HLEDÁME KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU, KTERÝ UMÍ PRACOVAT S KOVEM - KOVOOBRÁBĚČE, ZÁMEČNÍKA. Požadujeme: vzdělání minimálně vyučen - zaměření technického nebo ...
BOTTLING PRINTING s.r.o. Mikulov, Inzerováno včera

Vývojář aplikací/ R&D Application Specialist První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Pro nabízenou pozici je nezbytné vysokoškolské vzdělání (alespoň bakalářský stupeň) - uvítáme vzdělání např. v těchto oborech - elektrotechnika, materiálové inženýrství, mikroelektronika, aplikovaná ...
TESCAN Brno, s.r.o. Brno, Inzerováno včera

Obchodní agent/ manažer OBCHODNÍ MANAŽER – senior Náplň práce • obchodní činnost v oblasti energetických investičních celků, parních turbín a parních kotlů - technická podpora zpracování nabídek • rozvíjení vztahů se zákazníky, identifikace jejich potřeb, akviziční ...
EKOL, spol. s r.o. Brno, Inzerováno před 2 dny