Dev CZ s.r.o.

Vývojáři softwaru

Odeslat

Pracovní náplň
Požadované dovednosti: Znalost programování a vývoj softwaru, znalost ruského a anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojáři softwaru

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Dev CZ s.r.o.
Ulice: Kunzova 779
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Petyovský
E-mail: Tomáš Petyovský
Telefon: +420 777 329 248

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dev CZ s.r.o.