Specialista/ka prodeje - Prodavač

  • Brno

Pracovní místo ( Specialista/ka prodeje - Prodavač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem - zaslat životopis.
Nabízíme:
o Získání zkušenosti s prodejem v jedné z největších sítí skate shopu v ČR!
o Platové podmínky 16.000 až 18.000 Kč (dle vašich výsledků prodejů)
o Školení a práci v mladém kolektivu (vhodné i pro studenty)
o Trvalé zaměstnání na HPP na pobočce v Brně
o Bonusy, dárky a speciální slevy na naše zboží!

Nabízíme vám příjemnou práci nevyžadující žádné velké předchozí zkušenosti, což je vhodné i pro ty, kteří mají čerstvě po škole a hledají své uplatnění na trhu. Zdokonalíte se v prodejních dovednostech, stanete se experty na skate a snb fashion a hardware produkty. Práce je vhodná pro extroverty, kteří rádi komunikují s lidmi, nebojí se oslovit zákazníky a správně jim poradit. Výhodou je zájem o módu a akční sporty, vše ostatní vás naučíme.

Požadavky:
o Základní znalost práce s PC (jednoduché procesy)
o Čistý trestní rejstřík a manuální zručnost (práce se zbožím)
o Zájem o fashion a akční sporty (skateboard & snowboard)
o Komunikační schopnosti a estetické cítění (práce se zákazníky)
o Základní znalost anglického jazyka (nebát se komunikovat)
o Výhodou je znalost zboží a zkušenosti s prodejem

Jak bude váš den vypadat? Stanete se členy našeho Temple týmu, budete naším specialistou na prodejně v Brně, kde se spolu s kolegou budete starat o naše zákazníky, poskytovat jim kvalitní rady a pomoc při výběru. Dále se budete starat o vzhled prodejny, tedy o poutavé výlohy, reprezentativní prezentaci zboží a celkovou údržbu. Denně budete komunikovat s naším e-shopem, připravovat mu zboží k odeslání a také nové zboží