Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

Pracovní místo ( PŘIJÍMACÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, komunikační dovednosti a příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zákaznický a profesionální přístup, spolehlivost, loajalitu
NABÍZÍME: práci v příjemném kolektivu, zázemí moderní a prosperující společnosti, odborné zaškolení a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Referent/ka nákupu se sídlem v Plzni Chcete nastartovat kariéru v oblasti nákupu ve výrobní firmě se zajímavým portfoliem produktů? Zvládáte zpracování administrativy? Máte technické vzdělání nebo zkušenost z výrobní firmy? Dokážete komunikovat v angličtině? Pak jste náš ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Aplikační inženýr Považujete se za technického guru? Dokážete si poradit se zákaznickými problémy, jejich řešením, zaškolováním? Budete nositelem technického know-how firmy. Pošlete nám svůj životopis. Pozice systémového inženýra obnáší:
Grafton Recruitment s.r.o. Stod, Plný úvazek, Inzerováno včera

HLEDAJÍ SE KONSTRUKTÉŘI Jste unavení z tvoření stále stejných produktů? Dohnala vás rutina? Svět konstrukce v Plzni není jen automotive a u nás budete mít možnost dostat se opravdu k jedinečnému produktu. Projektový konstruktér má na starosti:
Grafton Recruitment s.r.o. Blovice, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit