Zedník

Pracovní místo ( Zedník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Výhodou výuční list v oboru zedník a praxe na uvedené pozici, případně výuční list v oboru zedník nebo praxe na uvedené pozici min. 3 roky. Zaměstnancům jsou proláceny cestovní náhrady (stravné a jízdné z místa bydliště, případně zajištěno ubytování). Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou 1 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

pomocné zednické práce Zájemci se mohou o pozici ucházet - telefonicky nebo emailem, v době od 8 hodin do 14 hodin. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B Jedná se o pomocné práce zednické a obkladačské. Možný výkon práce i mimo okres Kladno. Volné místo pomocné zednické ...
KODET AQUA s.r.o. Kladno, Inzerováno před 3 dny

Zedníci Nástup možný IHNED Pracovní poměr lze dle dohody se zaměstnavatelem prodloužit. Volné místo zedníci pro lokalitu Košťany.
František Husar Košťany, Inzerováno před 3 dny

ZEDNÍK KO: Lichovník Miroslav, tel.: 777 565 811 (po - pá: 7:00 - 7:00 hod.) , e-mail: stasof_cz@centrum.cz. ZŠ, mzda: 80 - 90 Kč/hod., plný úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup: ihned, pracoviště: Opava, Vršovice 23. Volné místo zedník pro ...
STASOF CZ s.r.o. Vršovice, Inzerováno před 3 dny