Dětský domov a Školní jídelna, Tuchlov 47, příspěvková organizace

Vychovatel/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Splněné vzdělání a související podmínky dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících-vysokoškolské vzdělání ve speciálně nebo sociálně pedagogické oblasti
Psychická způsobilost dle zákona 109/2002 Sb.
Občanská a morální bezúhonnost. Dobrý zdravotní stav
Kladný vztah k dětem, samostatnost, nekonfliktnost, flexibilita, dovednost práce na počítači
Řidičský průkaz sk. B.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte výhradně emailem, v případě našeho zájmu vás budeme kontaktovat.
Volné místo vychovatel/ka pro lokalitu Ohníč.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel/ka

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Dětský domov a Školní jídelna, Tuchlov 47, příspěvková organizace
Ulice: 47
Město: Ohníč
PSČ: 417 65

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Blažek
E-mail: Mgr. Jan Blažek
Telefon: +420 417 825 370

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dětský domov a Školní jídelna, Tuchlov 47, příspěvková organizace