Směnový mistr - ved. posunu, pracovník vykládky

Pracovní místo ( Směnový mistr - ved. posunu, pracovník vykládky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Sklářská 450, 415 03 Teplice 3
Požadavky:
- technické zaměření
- dobrý zdravotní stav
V případě zájmu se hlašte u p. Janáče na adrese firmy.
Volné místo směnový mistr - ved. posunu, pracovník vykládky pro lokalitu Teplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

MISTR - STROJÍRENSTVÍ - SLANÝ Mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici MISTR SVAŘOVNY.
Grafton Recruitment s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno včera

MISTR VÝROBY * Zodpovídá za dodržování výrobní dokumentace (pracovní návodky, kusovníky, kontrolní plány a další závazné podklady)* Zajištění vzniklého odpadu ve výrobě v souladu s platnými předpisy* Zodpovídá za dodržování pořádku a čistoty ve výrobní ...
Grafton Recruitment s.r.o. Kladruby, Plný úvazek, Inzerováno včera

Mistr v potravinářské výrobě Náplň práce •Řízení a organizace prací (organizování práce výrobních dělníků) •Dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu •Kontrola dodržování bezpečnosti práce •Kontrola technického stavu vybavení a strojů •Školování a zácvik ...
PAPEI, a.s. Roudnice nad Labem, Inzerováno před 4 dny