Směnový mistr - ved. posunu, pracovník vykládky

Pracovní místo ( Směnový mistr - ved. posunu, pracovník vykládky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Sklářská 450, 415 03 Teplice 3
Požadavky:
- technické zaměření
- dobrý zdravotní stav
V případě zájmu se hlašte u p. Janáče na adrese firmy.
Volné místo směnový mistr - ved. posunu, pracovník vykládky pro lokalitu Teplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Mistr dřevovýroby Místo výkonu práce: Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2 Požadavky: Schopnost samostatně a operativně organizovat výrobu, znalost čtení výkresové dokumentace, profesionální přístup a jednání se zákazníky, praxe v řízení ...
AFC Servis DC a.s. Děčín, Inzerováno před 2 dny

Mistři - vedoucí pracovník ve stavebnictví požadujeme: řidičský průkaz sk.B , spolehlivost, zodpovědnost, samostatné rozhodování,dobrý zdravotní a fyzický stav, výpis z rejstříku trestů, znalost práce na PC - možnost ubytování Místo výkonu práce: Práce 657, 277 11 Neratovice Kontakt: p. ...
CHEMING s.r.o. Neratovice, Inzerováno před 3 dny

GARÁŽMISTR GARÁŽMISTR POŽADUJEME : - ŘP sk. B výhodou i C a E - praxe v oboru automechanik - práce s PC (MS Office) - schopnost samostatného vedení 5-8 pracovníků - základní znalost NJ jazyka vítána - pečlivost , samostatnost a odpovědnost NABÍZÍME: - Pracovní ...
HERKUL a.s. Obrnice, Inzerováno před 3 dny