Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Číšník/servírka

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt:
telefonicky: Kotraba Pavel, tel.: 733 659 575
e-mail: pakomako.sroatseznam.cz
osobně: restaurace Stoletá, Kutnohorská 33, kdykoli kromě 11 hodiny až 13 hodiny

Požadavky: komunikativnost, spolehlivost, předchozí praxe výhodou ne podmínkou
Náplň práce: číšník/servírka v restauraci ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšníci a servírky Místo výkonu práce: Dukelská č.p. 253/11 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: osobně: na adrese provozovny 15-18 hod. nebo telefonicky: 773 995 999 (po-pá 10-18 hod.) Jedná se o práci v čínské restauraci, praxe v oboru ...
CHEN CHEN, s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno před 3 dny

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Nástup možný ihned; praxe a komunikativní znalost AJ vítána. Požadujeme: zájem o obor; příjemné vystupování; Nabízíme: motivační bonusy; personální stravování; relaxační program; firemní slevy; Zájemci nás mohou kontaktovat na e-mail: ...
Lázně FELICITAS s.r.o. Poděbrady, Inzerováno před 3 dny

Pomocní kuchaři Místo výkonu práce: Praha. Kontakt: Zhang Xiao, tel.: 773 568 888 (ST 14.00-17.00 hod.), osobně Praha 10, Švehlova 32. Znalost originální čínské kuchyně a čísnkého jazyka výhodou. Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Praha.
MING ZHU 23 s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit