PAKOMAKO s.r.o.

Číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt:
telefonicky: Kotraba Pavel, tel.: 733 659 575
e-mail: pakomako.sro@seznam.cz
osobně: restaurace Stoletá, Kutnohorská 33, kdykoli kromě 11 hodiny až 13 hodiny

Požadavky: komunikativnost, spolehlivost, předchozí praxe výhodou ne podmínkou
Náplň práce: číšník/servírka v restauraci Stoletá
Pracovní doba: nejdříve 8.30 - 16.30, po zapracování 2 směny - dle domluvy
Zaměstnanecké výhody: pracovní obědy hrazeny zaměstnavatelem, férové jednání
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Kolín.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: PAKOMAKO s.r.o.
Ulice: Kutnohorská 33
Město: Kolín
PSČ: 280 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Kotraba
E-mail: Pavel Kotraba
Telefon: +420 733 659 575

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PAKOMAKO s.r.o.