Jiří Černý

AUTOELEKTRIKÁŘ, AUTOMECHANIK

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: řidičský průkaz, samostatné uvažování.
Volné místo autoelektrikář, automechanik pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOELEKTRIKÁŘ, AUTOMECHANIK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Jiří Černý
Ulice: Křepelčí 205
Město: Liberec
PSČ: 460 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Černý
E-mail: Jiří Černý
Telefon: +420 603 482 501,734 106 925

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jiří Černý