Zeleň-služby, kom. spol.

ZAHRADNÍK, LESNÍ DĚLNÍK, VÝSADBA A ÚDRŽBA ZELENĚ

Odeslat

Pracovní náplň
Nutná znalost práce s motorovou pilou, křovinořezem, motorovou sekačkou. Oprávnění na obsluhu těchto strojů je výhodou.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.
Volné místo zahradník, lesní dělník, výsadba a údržba zeleně pro lokalitu Hodkovice nad Mohelkou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZAHRADNÍK, LESNÍ DĚLNÍK, VÝSADBA A ÚDRŽBA ZELENĚ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Zeleň-služby, kom. spol.
Ulice: Pražská 187
Město: Hodkovice nad Mohelkou
PSČ: 463 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Trojan
E-mail: Michal Trojan
Telefon: +420 775 076 872

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zeleň-služby, kom. spol.