ŘIDIČ /-KA

Pracovní místo ( ŘIDIČ /-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Kročková Pavla, tel.: 724 484 508 (volejte 6.30-14.00 hod.), e-mail: personalatostravskestavby.cz
Praxe v oboru min. 5 let, platný profesní průkaz řidiče, dobrý zdravotní stav.
Pracoviště: stavby Ostravských staveb a.s., nástup ihned.
Volné místo řidič /-ka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Speciální práce ve stavebnictví Nástup možný IHNED. Pracovní doba je rozvržena nerovnoměrně. Zaměstnavatel požaduje: řidičský průkaz skupiny B; spolehlivost; samostatnost; zodpovědnost Nabízíme: přechod na HPP a uzavření pracovní smlouvy Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky ...
Nikol s.r.o. Hranice, Inzerováno včera

Obchodník - technik Nástup možný IHNED. Pracovní doba je rozvržena nerovnoměrně. Zaměstnavatel požaduje: požadované vzdělání v oboru stavebnictví se zaměřením na pozemní a inženýrské stavby (INS); řidičský průkaz skupiny B; spolehlivost; samostatnost; ...

Elektromontér z:27.2.2018 a: 21.9.2018 Požadujeme řidičský průkaz sk.B. Pracovní doba od 06:30-15:00, pouze pondělí až pátek. Příspěvky na dopravu a stravování. Inf.:schůzka po předchozí tel. dohodě Volné místo elektromontér pro lokalitu Nový Jičín.
REALIZACE GROUP s.r.o. Nový Jičín, Inzerováno včera