Kateřina Kopecká

pomocná síla do kuchyně, cukrářka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní pozice: Pomocná síla do kuchyně, cukrářka

Pružná pracovní doba po dohodě. Pomocné práce ve výrobně, po zaškolení příprava a pečení zákusků, příprava zmrzliny. Zaškolíme sami.
Pozadujeme dochvilnost, ochotu pracovat. Samostatnost a tvořivý přístup.
Nabízíme prémiové ohodnocení dle odvedené práce mimo dohodnutý plat, klidné pracovní prostředí v rodinné firmě s dlouholetou tradicí. Fyzicky nenáročná práce.
Vhodné i pro ženy v domácnosti, matky, invalidní důchodce na zkrácený pracovní poměr

příspěvek na dopravu

Způsob prvního kontaktu osobně nebo telefonicky.

Kontaktní osoba: Kopecká Kateřina, tel. 605 736 606.
Volné místo pomocná síla do kuchyně, cukrářka pro lokalitu Nedvědice.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocná síla do kuchyně, cukrářka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Kateřina Kopecká
Ulice: 31
Město: Nedvědice
PSČ: 592 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Kopecká
Telefon: +420 605 736 606

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kateřina Kopecká