pomocná síla do kuchyně, cukrářka

Pracovní místo ( pomocná síla do kuchyně, cukrářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní pozice: Pomocná síla do kuchyně, cukrářka

Pružná pracovní doba po dohodě. Pomocné práce ve výrobně, po zaškolení příprava a pečení zákusků, příprava zmrzliny. Zaškolíme sami.
Pozadujeme dochvilnost, ochotu pracovat. Samostatnost a tvořivý přístup.
Nabízíme prémiové ohodnocení dle ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

servírka - prodavačka POŽADAVKY: vyučení - obor nerozhoduje, nevyučené v oboru zaučíme, pracovní nasazení, flexibilita Pro tuto pracovní pozici nejsou požadovány jazykové znalosti Nástup: možný ihned Možnost umístění absolventů škol VÝHODY: možnost ubytování ve ...
Martina Zdvořáčková Blatná, Inzerováno včera

Cukrář/ka Praxe v oboru výhodou, zdravotní průkaz, nutná trestní bezúhonnost. Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Jihlava.
MUTL, spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

CUKRÁŘ/KA Pracovní doba: Po - Pá od 5.00 - 13.30 hod. Požadujeme: vyučení v oboru Nabízíme: možnost ubytování (byt 1+1) Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Mirovice.
Alena Hlavínová - Mirovická cukrárna Mirovice, Inzerováno před 3 dny