EMKOR Technology s.r.o.

Asistent(ka) ředitele

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní pozice: Asistent(ka) ředitele

Pracovní náplň: logistika, administrativa firmy.
Požadavky: aktivní znalost německého jazyka.
HPP (plný nebo zkrácený úvazek), flexibilní začátek/konec pracovní doby.

Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém, příspěvěk na stravování, odměny při pracovních a životních jubileích).

Způsob prvního kontaktu: osobně - Nedvědice, 8 - 11 hod., telefonicky, e-mailem

Kontaktní osoba: Mgr. Michala Fišnarová, tel.776700047, e-mail: m.fisnarova@emkor-technology.cz
Volné místo asistent(ka) ředitele pro lokalitu Nedvědice.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent(ka) ředitele

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: EMKOR Technology s.r.o.
Ulice: 399
Město: Nedvědice
PSČ: 592 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Komprs
Telefon: +420 721 835 315

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EMKOR Technology s.r.o.